WSZYSTKO, CO MUSISZ WIEDZIEĆ O PAKOWANIU I TRANSPORCIE BALII LUB SAUNY

Twoja ręcznie wykonana balia z hydromasażem lub sauna jest gotowa! – Co się wtedy dzieje?

Już niedługo możesz cieszyć się relaksującym czasem w balii lub saunie, ale wpierw musi ona zostać starannie zapakowana – musi zostać umieszczona na wytrzymałej podstawie, przymocowana i owinięta warstwą ochronną. Dobrze zapakowana paczka jest łatwiejsza do transportu i rozładunku. W firmie TimberIN kładziemy duży nacisk na sposób pakowania, aby zapewnić Twojej nowej balii lub saunie dotarcie do Ciebie w idealnym stanie.

Stabilna podstawa – standardowa paleta Euro

Wszystkie balie i sauny są umieszczane na stabilnej podstawie – standardowej palecie Euro. Zmontowane są umieszczane pionowo dla łatwiejszej obsługi manipulacyjnej. Większe i dłuższe części niezmontowanych balii i saun są również umieszczane pionowo, podczas gdy mniejsze i krótsze części układane są w stosy poziomo (patrz poniżej).

Niezmontowana balia i sauna - pakowanie

Amortyzacja i stabilizacja

Aby chronić wkład z polipropylenu lub z włókna szklanego, pod pokrywę każdej zmontowanej balii umieszczana jest tektura. Po umieszczeniu całości na palecie Euro, przymocowuje się ją owijając taśmą do pakowania wokół balii i pod paletą Euro starannie ją naciągając. To samo dotyczy niezmontowanych produktów, które są układane w stosy i mocowane na miejscu.

Zawijanie

Po zabezpieczeniu i przymocowaniu wszystkich części balii lub sauny, całe opakowanie jest dokładnie owinięte folią ochronną z tworzywa sztucznego. Pomaga utrzymać wszystkie części w stanie nienaruszonym i chroni produkt przed uszkodzeniami kosmetycznymi.

Wtedy masz już – bezpiecznie umieszczoną, zapakowaną i zabezpieczoną paczkę, gotową do drogi.

Zapakowana sauna do samodzielnego montażu w ciężarówce

Poniżej znajdują się wymiary wszystkich zapakowanych balii i saun.

Pomiary produktów w pełni zapakowanych:

Wymiary Przesyłek Bali I Saun

 

Nadal potrzebujesz jakiś informacji? Poczytaj artykuły poniżej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *