Home PageAkcesoria do balii

Akcesoria do balii

Akcesoria do balii: systemy do masażu, oświetlenie LED, zestawy do uzdatniania wody, systemy filtracji i inneOświetlenie LED

Kąpiel pod rozgwieżdżonym niebem to z pewnością wspaniałe doświadczenie. Ale co, jeśli nocne niebo jest pochmurne? Świetną alternatywą na takie sytuacje jest dodanie diod LED do balii lub basenu. Te oświetlenie LED pomaga stworzyć idealnie romantyczną atmosferę. Jest dostępne w dwóch ustawieniach – stały kolor lub zmieniające się kolory – diody LED do balii z pewnością zapewnią nastrój i rozrywkę każdemu kąpielowiczowi. Począwszy od koloru purpurowego poprzez niebieski, zielony, czerwony, aż do żółtego. Ten rodzaj oświetlenia zapewnia łagodną poświatę, a nie ostry, rażący blask. Najbardziej  popularnym wyborem jest ilość 2 do 3 diod LED do balii o średnicy 1800 mm. Światła LED są instalowane w ścianach balii, aby rozprowadzić światło w sposób najbardziej przyjemny dla oka. Oświetlenie LED jest wodoodporne, klasy IPX5. Każda lampa LED łączy się z indywidualnym kontrolerem, który jest starannie zamontowany i ukryty pod drewnianymi panelami balii. Przełącznik jest umieszczany w łatwo dostępnym miejscu. Niezależnie od tego, czy chodzi o balię z wkładem z włókna szklanego, czy z polipropylenu, te światła LED, zaprojektowano specjalnie dla balii i basenów, więc mogą być instalowane w każdym z naszych modeli. Lub jeśli pragniesz poprawić walory rozrywkowe balii, którą już posiadasz i zainstalować nową i ekscytującą funkcję, to diody LED są tego wspaniałym rozwiązaniem. Spróbuj wyobrazić sobie mroźną zimową noc, ziemię pokrytą śniegiem, wodę w twojej balii lub basenie już parującą. Dodaj do tego oświetlenie LED, którego pięć kolorów wymienia się, tworząc niezapomniany  spektakl w Twej balii. Gwarantowany magiczny i relaksujący wieczór!

System hydromasażu

Pierwszorzędne Spa na własnym podwórku stało się możliwe dzięki zastosowaniu hydromasażu do balii i basenów. Zanurz się w ciepłej balii lub basenie i ciesz się wspaniałym efektem hydromasażu oraz niezliczonymi korzyściami dla zdrowia fizycznego i psychicznego. Parująca balia z hydromasażem lub basen z hydromasażem pomaga całkowicie zrelaksować umysł i łagodzi stres. Dodatkowo, kojący hydromasaż zmniejsza bolesność mięśni i ból oraz poprawia krążenie.

Hydromasaż można zainstalować zarówno w modelach z wkładami z włókna szklanego, jak i z polipropylenu. Ten system masażu składa się z 6 mocnych chromowanych dysz zamontowanych w ścianach balii. Jednostka ssąca pobiera wodę do systemu, gdzie następuje jej rozprowadzenie do rur po czym zostaje uwalniana z powrotem do balii przez dysze, tworząc w ten sposób dużą siłę masującą. Masaż w balii czy basenie jest kontrolowany za pomocą przycisku włącz / wyłącz i pokrętła regulatora, aby regulować intensywność masażu. Cały system łączy się ze standardową siecią jednofazową 220 V, dlatego pasuje do podłączenia w praktycznie każdym gospodarstwie domowym. System hydromasażu jest wodoodporny o klasie IPX5. Dmuchawa powinna być chroniona przed czynnikami atmosferycznymi, dlatego zaleca się jej przechowywanie pod drewnianą skrzynką, schodami lub tarasem. Dla kąpiących się, którzy chcą opcji przejścia pomiędzy silniejszym i łagodniejszym masażem, hydromasaż można zainstalować wraz z systemem masażu pęcherzykami powietrza do balii i basenów.

Poznaj cud doskonałego systemu masażu na swoim własnym podwórku. Pozwól swoim zmysłom odpocząć, a 6 potężnych dysz hydromasażu zamieni twoją balię lub basen w Spa. Relaksuj swój umysł i ciało za pomocą systemu hydromasażu do basenów i balii!

System masażu pęcherzykami powietrza:

Czy jest lepszy sposób na zmaksymalizowanie wartości rozrywkowej bali z drewna z wkładem z włókna szklanego lub PP, niż zamontowanie systemu masażu pęcherzykami powietrza? Skorzystaj z różnorodnych korzyści zdrowotnych jakie daje kojący masaż, i wybierz masaż pęcherzykami powietrza do balii i basenów. Parująca balia lub basen z masażem bąbelkami powietrza nie tylko poprawia krążenie i zmniejsza bolesność mięśni, ale ma również terapeutyczne korzyści dla zdrowia psychicznego i emocjonalnego, pomagając umysłowi odprężyć się i rozgonić stres.

Masaż pęcherzykami powietrza składa się z 12 potężnych dysz, które są instalowane w ścianach balii. Kontrolowany jest za pomocą prostego przycisku włącz / wyłącz, jest łatwy w użyciu i nie wymaga praktycznie żadnej konserwacji. System pęcherzyków powietrza łączy się ze standardową siecią jednofazową 220 V, dzięki czemu nadaje się do użytku w każdym gospodarstwie domowym.

Można się zastanawiać, w jaki sposób powstaje efekt masażu bąbelkami powietrza. Otóż system jest podłączony do dmuchawy, która zasysa powietrze i z dużą siłą rozprasza powietrze przez kolektor na dwanaście rur. Powietrze przepływa następnie przez rury i jest przepychane przez dysze, tworząc pęcherzyki do masażu powietrznego w bali lub basenie. Dla kąpiących się, którzy chcą skorzystać z opcji łagodniejszego i mocniejszego masażu, ten system można zainstalować wraz z systemem hydromasażu do balii i basenów.

Przyjemność z ciepłej kąpieli można poprawić dodając masaż pęcherzykami powietrza do balii lub basenu. Poczuj cudowne doznania i różne korzyści zdrowotne wynikające z tego masażu w swojej balii lub basenie i pozwól, aby stres i zmartwienia zanikły. Usiądź, zrelaksuj się i ciesz się masażem bąbelkami powietrza!

Sposoby filtracji wody w baliach

Uzdatnianie wody powinno mieć ogromne znaczenie dla właściciela każdej balii lub basenu, ponieważ ma to ogromny wpływ na zadowolenie z kąpieli. Aby zapewnić czystość i przejrzystość wody, zaleca się stosowanie filtra wody. Najpopularniejszym wyborem do balii lub basenu jest filtr piaskowy. Filtr piaskowy do balii nie wymaga praktycznie żadnej konserwacji, jego aktywny składnik – piasek – musi być wymieniony tylko raz na 3-5 lat, dlatego jest to idealny wybór do oczyszczania wody w balii lub basenie. Piasek wewnątrz filtra działa jak „gąbka” poprzez wchłanianie i zatrzymywanie zanieczyszczeń. Do połączenia filtra piaskowego z balią służą dwa złącza ze stali nierdzewnej. Jedno złącze umieszcza się na górze balii, a drugie na dole. Woda jest pobierana z balii lub basenu do filtra piaskowego przez dolne połączenie, gdzie jest przesiewana przez piasek. Różne małe cząstki, takie jak brud, żwir itp., Zostają uwięzione w piasku. Następnie świeżo oczyszczona woda jest uwalniana z filtra z powrotem do balii lub basenu przez górne złącze.

Filtry piaskowe do balii i basenów mają różną moc i pojemność. Najmniejszą dostępną opcją jest filtr piaskowy 4m3, który doskonale nadaje się do balii o średnicy 1800 mm lub basenu, a największy to nawet 8m3. Filtr piaskowy do balii i basenu należy łączyć ze standardowym 1-fazowym gniazdem 220 V, dlatego nie są potrzebne żadne regulacje elektryczne. Proces filtrowania wody jest jeszcze łatwiejszy dzięki dodatkowemu zegarowi. W ten sposób filtr piaskowy można zaprogramować tak, aby działał przez określony czas. Użytkownicy balii mogą zrelaksować się i medytować w ciepłej kąpieli, podczas gdy filtr piaskowy będzie spełniał swoje zadanie, ponieważ zatrzymanie filtrowania nie jest żadnym problemem.

Zaleca się, aby chronić filtr piaskowy do balii i basenu przed czynnikami zewnętrznymi, zakrywając go. Drewniana skrzynka z tego samego drewna, co balia, zapewnia doskonałą osłonę i świetnie wygląda z boku wanny. Jej drewniana pokrywa jest zdejmowana i zapewnia łatwy dostęp do filtra. Filtr piaskowy można również schować pod schodami balii lub basenu albo umieścić pod tarasem.

Filtr piaskowy do bali lub basenu z całą pewnością powinien być uważany za system poprawiający jakość wody, ponieważ wykonuje on pracę, której nie może wykonać żadna obróbka chemiczna, ponieważ dokonuje on przesiewania i usuwania drobnych cząstek brudu. Jest on łatwy w użyciu i przyjazny dla środowiska, a przez nas jest zalecanym dodatkiem do każdej balii lub basenu.

Pytania?
close slider
×