PORÓWNANIE MATERIAŁÓW, Z KTÓRYCH WYTWARZANE SĄ NASZE JACUZZI OGRODOWE – WYBIERZ ODPOWIEDNI PRODUKT DLA SIEBIE!

PORÓWNANIE MATERIAŁÓW, Z KTÓRYCH WYTWARZANE SĄ NASZE JACUZZI OGRODOWE – WYBIERZ ODPOWIEDNI PRODUKT DLA SIEBIE!

Nabywając ruską banię należy zdecydować, z jakich materiałów ma ona zostać wykonana. Na pierwszy rzut oka mnogość dostępnych opcji może wydać się wręcz przytłaczająca. Aby ułatwić wybór oraz umożliwić klientowi zakup produktu, który w pełni wpisze się w jego oczekiwania, wyszczególniliśmy główne korzyści oraz ewentualne kwestie problematyczne, które to wynikać mogą z użytkowania trzech oferowanych przez nas typów balii ogrodowych.  Każda z nich ma swoje silne i słabe strony, dedykowana jest klientom o różnej zasobności portfela oraz gwarantuje różne opcje modyfikacji i personalizacji.

Czytaj dalej PORÓWNANIE MATERIAŁÓW, Z KTÓRYCH WYTWARZANE SĄ NASZE JACUZZI OGRODOWE – WYBIERZ ODPOWIEDNI PRODUKT DLA SIEBIE!

NEURAL JEST REWOLUCYJNYM NOWYM MATERIAŁEM

Timberinblog 2019 09 12T153610.807

Odpowiedzialność społeczna-ekologiczna w 21-szym wieku

Odpowiedzialność za środowisko stanowi istotny punkt w kodeksie moralnym firmy TimberIN. Pomimo faktu, iż podstawowy surowiec z którego wykonujemy nasze produkty, a mianowicie drewno, jest nie tylko materiałem odnawialnym ale i całkowicie bezpiecznym dla środowiska, uważamy, że zawsze znajdzie się miejsce na usprawnienia. Czytaj dalej NEURAL JEST REWOLUCYJNYM NOWYM MATERIAŁEM

ZALETY I WADY MODELI DREWNIANYCH SAUN

ADVANTAGES AND DISADVANTAGES OF WOODEN SAUNAS

„Który typ sauny powinienem wybrać?”

Jest tyle rzeczy do rozważenia przy wyborze przyszłej sauny, że zdecydowaliśmy się porównać nasze oferty, aby pomóc Ci podjąć jak najlepszą decyzję. Na końcu tego artykułu znajduje się tabela zawierająca zalety i wady oferowanych przez nas wszystkich czterech modeli saun. Pierwsza tabela zawiera opcje i podstawowe informacje. Tutaj znajdziesz także krótki przegląd najważniejszych rzeczy, o których powinieneś pomyśleć podczas wybierania którejś z opcji.

Kształt ma znaczenie
Czytaj dalej ZALETY I WADY MODELI DREWNIANYCH SAUN