NEURAL JEST REWOLUCYJNYM NOWYM MATERIAŁEM

Timberinblog 2019 09 12T153610.807

Odpowiedzialność społeczna-ekologiczna w 21-szym wieku

Odpowiedzialność za środowisko stanowi istotny punkt w kodeksie moralnym firmy TimberIN. Pomimo faktu, iż podstawowy surowiec z którego wykonujemy nasze produkty, a mianowicie drewno, jest nie tylko materiałem odnawialnym ale i całkowicie bezpiecznym dla środowiska, uważamy, że zawsze znajdzie się miejsce na usprawnienia. Czytaj dalej NEURAL JEST REWOLUCYJNYM NOWYM MATERIAŁEM

PORÓWNANIE CEN BALII: TIMBERIN, SKARGARDS, ROYAL TUBS, HOT TUB TEAM, GARDEN WELLNESS 24

HOT TUB PRICE COMPARISON: SKARGARDS, ROYAL TUBS, HOT TUB TEAM, GARDENWELLNESS24

Porównanie cen balii na rynku

Nic dziwnego, że cena jest jednym z głównych czynników przy wyborze balii. Niektórzy zdecydują się na najdroższą, ponieważ mogą myśleć, że im drożej tym lepiej, podczas gdy inni wybiorą tańszy wariant, ponieważ mają ograniczone środki na tego typu zakup. Czytaj dalej PORÓWNANIE CEN BALII: TIMBERIN, SKARGARDS, ROYAL TUBS, HOT TUB TEAM, GARDEN WELLNESS 24

PIEC DO OPALANIA DREWNEM VS PIEC ELEKTRYCZNY W BALIACH

WOOD FIRED HEATER VS ELECTRIC HEATER FOR OUTDOOR HOT TUB (1)

Nim podejmiesz decyzję co do wyboru pieca do nowej balii, powinieneś rozważyć wiele rzeczy. Tutaj omówimy wszystko szczegółowo, aby pomóc Ci zrozumieć zalety i wady dwóch różnych typów pieca: opalanego drewnem i elektrycznego. Przede wszystkim pomyśl o źródle ciepła, do którego masz lepszy dostęp, niezależnie od tego, czy jest to drewno, czy elektryczność. Ponadto, w niektórych przypadkach, ze względu na lokalne przepisy, wytwarzany dym z pieca opalanego drewnem nie jest dozwolony, dlatego zacznij od sprawdzenia czy możesz zastanawiać się nad takim piecem. Teraz możemy przejść do porównania krok po kroku.

Czytaj dalej PIEC DO OPALANIA DREWNEM VS PIEC ELEKTRYCZNY W BALIACH

KORZYŚCI ZDROWOTNE Z UŻYTKOWANIA BALII

The Health Benefits Of Hot Tubs TimberIN

Niedawno wykonane badanie wykazało, że obecnie w użyciu jest 7,3 miliona amerykańskich balii. Podczas gdy niektórzy ludzie zainstalowali je w celu zwiększenia wartości estetycznych swoich domów, to wielu dokonało zakupu z powodu pozytywnych korzyści, jakie balie mogłyby zapewnić dla ich zdrowia. Oto siedem najważniejszych korzyści dla zdrowia, jakie może przynieść używanie balii:

Czytaj dalej KORZYŚCI ZDROWOTNE Z UŻYTKOWANIA BALII

PRZYJAZNE DLA EKOLOGII WSKAZÓWKI DOTYCZĄCE ZIELONEJ BALII

ECO FRIENDLY TIPS FOR A GREENER HOT TUB Timberin

Przyjaciele / rodzina + parująca balia = gwarantowany wspaniale spędzony czas! Choć nie zapominajmy o innej integralnej części tego równania – otaczającego nas środowiska naturalnego.

Otaczające nas środowisko naturalne jest integralną częścią satysfakcji korzystania z balii z przyjaciółmi i rodziną. Niezależnie od tego, czy jest to zapierający dech w piersiach widok, czy też kolorowy i pachnący ogród, to nasze otoczenie wnosi bardzo wiele do tego doświadczenia. Matka natura daje nam tak wiele – nie bądźmy dłużni! Wykonaj te małe i proste kroki w kierunku uczynienia Twojej balii bardziej ekologiczną.

Czytaj dalej PRZYJAZNE DLA EKOLOGII WSKAZÓWKI DOTYCZĄCE ZIELONEJ BALII

TWOJA WŁASNA ZATOPIONA BALIA TARASOWA: GDZIE I JAK?

Hot Tub Terrace Model Installation Exsamples

Przede wszystkim, jeśli zdecydowałeś się na model tarasowy z własnym tarasem, musisz przygotować plan. Poświęć trochę czasu na przemyślenie kwestii technicznych, zdecyduj, który obszar jest najlepszy dla twojej balii, gdzie umieścić piec, filtr lub inny sprzęt spa. Jaki rodzaj materiału zostanie użyty do dekoracji, to kolejna rzecz do rozważenia. Rozejrzyj się i zdecyduj, co najlepiej pasuje do Twojego ogrodu. Może wszystko będzie udekorowane i otoczone kamieniami oraz roślinami, wtedy nimi możesz zasłonić boki, lub jeśli masz drewniany taras, na którym chcesz umieścić banię to musisz tylko wyciąć koło i w nim ją umieścić. Ale zacznijmy wszystko od początku.

Czytaj dalej TWOJA WŁASNA ZATOPIONA BALIA TARASOWA: GDZIE I JAK?

NAJLEPSZE DREWNO DO BUDOWY ZEWNĘTRZNEJ BALII LUB SAUNY

TimberIN Wood Panneling For Hot Tubs

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak balie różnią się od siebie w zależności od rodzaju drewna?

Wybór idealnej balii wymaga podjęcia wielu decyzji. Zaczynając od modelu poprzez rozmiar, kolor, drewno i kończąc na akcesoriach. Jeśli zdecydujesz się na całkowicie naturalny produkt – ręcznie robioną drewnianą balię, zastanów się, które drewno najlepiej pasuje do twoich oczekiwań. Istnieje pięć rodzajów drewna, które są najczęściej wybierane wśród naszych klientów. Świerk syberyjski, modrzew, thermowood, dąb i czerwony cedr. Wszystkie różnią się kolorem i teksturą, a także cechami drewna. Drewniane balie wymagają więcej konserwacji, ale zależy to również od rodzaju wybranego drewna. Jaki rodzaj drewna jest dla Ciebie idealnym wyborem? Dowiedz się poniżej!

Czytaj dalej NAJLEPSZE DREWNO DO BUDOWY ZEWNĘTRZNEJ BALII LUB SAUNY