Piec do balii ogrodowejSprawdź wszystkie nasze produkty poniżej:


Dlaczego warto używać opalanego drewnem pieca i jakie są najlepsze opcje, z których można wybierać?

Posiadanie własnego opalanego drewnem pieca może naprawdę pomóc w zwiększeniu przyjemności i zabawy. Inwestowanie w taki produkt może zrobić ogromną różnicę i ma potencjał, aby przenieść doświadczenie na wyższy poziom w kreatywny i unikalny sposób. Możesz wybrać balia ogrodowe drewniane zanurzeniowe, opalany drewnem piec zanurzeniowy, ale można również użyć zewnętrznego grzejnika, który zostanie zamontowany oddzielnie.

Z pomocą tych pieców nie będziesz miał problemu z uzyskaniem niesamowitych rezultatów, a Twój basen będzie przez cały czas w pełni ogrzewany. Aby wszystko było jeszcze lepsze, wszystkie piece są sprzedawane z kapeluszami przeciwdeszczowymi, rurami i wszystkimi połączeniami. Każda z wymienionych poniżej opcji jest niesamowita, wysokiej jakości i można wybrać jeden z 3 różnych poziomów mocy do wyboru. Musisz tylko dokonać właściwego wyboru.

Piec elektryczny do balia ogrodowych drewnianych

Połączenie z piecem elektrycznym jest świetne, ponieważ jest ona kompaktowa, mała i niezwykle łatwa w obsłudze. Jego moc wynosi od 3 do 18 KW, a sam grzejnik jest wykonany z tworzywa termoplastycznego. Posiada również wyłącznik przepływowy, wyłącznik przegrzania i regulowany termostat.

Ponieważ jest to urządzenie elektryczne, jest bardzo poręczne i można go łatwo używać również z solanką i wodą chlorkową. Urządzenie jest w pełni przetestowane i certyfikowane, jest w pełni kompaktowe, dobrze nadaje się do małych i dużych balia ogrodowych drewnianych. Jest to produkt, który naprawdę ożywi Twoje balia ogrodowe drewniane w kreatywny i satysfakcjonujący sposób.

Opalany drewnem piec model zewnętrzny okrągły

Ten wyjątkowy piec jest imponujący, ponieważ jest duży i okrągły. Można w nim spalić dużo drewna. A najlepsze jest to, że masz 3 rozmiary odpowiadające Twoim wymaganiom. Największy rozmiar jest świetny, zwłaszcza jeśli chcesz zastosować obróbkę solą i chlorem. Jakość jest olśniewająca, a Ty otrzymujesz niesamowitą dbałość o szczegóły. Przy wadze około 40 kg, jest to duży produkt, ale będzie oferować 20 kW, wystarczająco dużo, aby przynieść ciepło, którego potrzebujesz bez obaw. Wraz z zakupem otrzymujesz również komin z kapeluszem. Oznacza to, że otrzymasz niesamowity produkt i docenisz sposób, w jaki wygląda i wartość, która jest wniesiona na stół przez cały czas.

Piec zewnętrzny z bali do balia ogrodowych drewnianych

Kiedy chcesz ogrzać swoje balia, czasami chcesz użyć dużych kawałków drewna. I tu właśnie wchodzi w grę ten zewnętrzny piec. Ma on dość unikalną konstrukcję i jest bardzo wydajny, ponieważ oferuje niezwykłe przenoszenie ciepła i wyjątkową jakość. Zauważysz, że szybko się nagrzewa i bez obaw będzie pasował do dużych balia, takich jak te 1800 mm. Urządzenie umożliwia dodanie zaworu ciśnieniowego, szklanych drzwiczek i termometru w razie potrzeby. Zapewnia niezwykłe, niesamowite doznania i ogromny stosunek jakości do ceny, co jest dokładnie tym, co musisz wziąć pod uwagę.

Zewnętrzny opalany drewnem piec

Tylko dlatego, że musisz używać zewnętrznego opalanego drewnem pieca, nie oznacza to, że musi on mieć bardzo prostą konstrukcję. Dlatego też należy zająć się nim mądrze, a same rezultaty należą do najlepszych. Zwłaszcza to urządzenie jest bardzo popularnym wyborem, ponieważ jest przystosowalne, łatwe w użyciu, a także posiada wiele funkcji, które możesz odkryć. Świetnie sprawdza się w każdym ogrodzie lub na każdym tarasie. Spodoba Ci się również fakt, że posiada szufladę do opróżniania popiołu, co jest niezwykle wygodne i niezawodne. W przypadku, gdy chcesz leczenia za pomocą soli i chloru, można łatwo przejść do opcji 316 stali nierdzewnej. Urządzenie posiada własne węże przyłączeniowe oraz 2-metrowy komin z własnym kapeluszem przeciwdeszczowym. Nie tylko wytrzymuje on bardzo długo, ale również wnosi bardzo dobrą jakość i wartość.

Zanurzalny podgrzewacz wody opalany drewnem

Ten zanurzalny podgrzewacz wody opalany drewnem ma niesamowitą konstrukcję i 3 różne rozmiary, które można wybrać w zależności od wielkości wanny. Jest to niesamowity produkt i nie musisz się martwić o utratę ciepła. Dostajesz wszystkie potrzebne akcesoria, takie jak ochrona podgrzewacza i dedykowany minibar. Jakość jest olśniewająca, a Ty zawsze otrzymujesz świetną jakość. Ponadto, sam produkt jest wyposażony w komin o długości 1,2 m i własny kapelusz przeciwdeszczowy. Naprawdę dostarcza on wartość i jakość, których potrzebujesz, a samo doświadczenie nie jest niczym innym jak zdumiewającym przez cały czas. Po prostu spróbuj dać mu szansę, ponieważ jest to naprawdę niesamowity podgrzewacz wody do balia z niesamowitym stosunkiem jakości do ceny.

Kto powinien używać pieca opalanego drewnem?

Każdy, kto posiada balia ogrodowe drewniane i potrzebuje profesjonalnych i bezpiecznych rozwiązań grzewczych, powinien sprawdzić którykolwiek z powyższych produktów. Są one niesamowite i naprawdę przynoszą niesamowity stosunek jakości do ceny. Będziesz pod dużym wrażeniem jakości i wartości, a doświadczenie nie jest niczym innym jak zachwycające. To zawsze jest bardzo dobry pomysł, aby dać mu szansę i zobaczyć, jak wiele z różnicy może zrobić piec opalany drewnem w balia.

Możesz cieszyć się podgrzewaną wodą w każdej chwili, nawet jeśli na dworze pada śnieg lub jest zimno. Prawdziwy nacisk kładziony jest tu na wartość i jakość, a wyniki będą pod ogromnym wrażeniem. Nie ma rzeczy niemożliwych, wystarczy tylko sprawdzić te produkty, a nasz zespół będzie służył pomocą na każdym kroku. To niesamowite doświadczenie, a Ty będziesz więcej niż zadowolony z wyników. Ponadto, te piece opalane drewnem do balia są niezwykle wysokiej jakości, trwałe i stworzone z najwyższej jakości materiałów. Daj im szansę już dziś!

Piece opalane drewnem idealnie pasują do każdego modelu bali. Istnieje jednak wiele możliwości wyboru. Piec wewnętrzny jest łatwy do zainstalowania i jest to powszechny model. Z drugiej strony, zewnętrzny piec jest montowany osobno od bali, dzięki czemu zaoszczędza się w niej dużo miejsca. Wszystkie typy pieców są sprzedawane z pełnymi przyłączami, rurami i daszkami. Za dodatkową opłatą można wybrać stal nierdzewną 316 zamiast 430. Stal nierdzewna 316 jest odporna na chlor i sole.


Wewnętrzny czy zewnętrzny piec opalany drewnem?

Piec do balii jacuzzi ogrodowej
Piec do balii balia ogrodowej

Piece opalane drewnem są specjalnie produkowane do bali ogrodowych. Gdy używamy pieca wewnętrznego to woda krąży sama bez konieczności używania pompy. Ciepła woda przepływa i wytwarza niskie ciśnienie, które podnosi zimną wodę z dna i dlatego pompa zasilana elektrycznie nie jest potrzebna. Główną zaletą posiadania zewnętrznego pieca, w porównaniu do pieca wewnętrznego, jest to, że zapewnia on więcej miejsca w bali dla użytkowników. Natomiast piec wewnętrzny umożliwia dokładanie do niego drewna bez konieczności wychodzenia z bali. Do produkcji pieców używa się stali nierdzewnej o grubości 2 mm. Należy mieć na uwadze, że jeśli istnieje możliwość zamarznięcia wody, to należy ją opróżnić z elementów pieca. Ciepło, które pochodzi z ognia, jest przenoszone do wody poprzez złożoną podwójną powierzchnię pieca.


Montaż pieca wewnętrznego

Piec opalany drewnem podłącza się do bali za pomocą metalowych opasek zaciskowych, które  są dostarczone w komplecie. Przy ich pomocy łączy się na zasadzie zacisku metalowe rury i giętkie gumowe węże zapewniając bezpieczne połączenie. W opakowaniu znajduje się również komin o długości 2 m oraz daszek przeciwdeszczowy. Informacje zwrotne od naszych poprzednich klientów.

Montaż pieca zewnętrznego

  • Piec powinien stać na poziomej powierzchni;
  • Powinien znajdować się o 15 cm niżej niż balia, aby było zachowane nachylenie górnego węża. Jest to konieczne w celu zapewnienia pełnego procesu obiegu wody;
  • Należy wykonać otwór o średnicy 50 mm do montażu górnego węża;
  • Taki sam otwór powinien być wykonany po przeciwnej stronie bali dla dolnego węża;
  • Rury górne i dolne powinny być połączone z piecem.

Zimą cała woda powinna zostać opróżniona po użyciu bali. Należy to zrobić gdyż może ona ulec zamarznięciu. Gdy woda zmienia swój stan na stały (lód) to zwiększa swoją objętość co powoduje uszkodzenia wnętrza pieca. Uwaga: jeśli używa się wody z dodatkiem soli lub chloru, konieczne jest przepłukanie pieca czystą wodą.

Gatunki stali nierdzewnej wykorzystywane do produkcji pieca

Klasa 430. Ten rodzaj stali jest powszechnym wyborem. Zalecamy jednak ulepszanie go do stali nierdzewnej 316. Posiadając piec ze stali nierdzewnej 430 nie można stosować do uzdatniania wody chloru, soli ani innych roztworów, ponieważ w dłuższej perspektywie czasu doszłoby do uszkodzenia metalu.

Klasa 304. Stal nierdzewna jest niemagnetyczna. Ogólnie rzecz biorąc, ten gatunek jest bardziej odporny na różne rozwiązania, ale nadal należy unikać chloru.

Klasa 316. Stal nierdzewna jest również niemagnetyczna. Ta stal nierdzewna ma najlepsze właściwości antykorozyjne. Gorąco polecamy tę klasę, ponieważ w dłuższej perspektywie czasu możesz zapomnieć o takich problemach jak rdza.

Piece elektryczne do zewnętrznych balii

Razem z piecami opalanymi drewnem oferujemy piece elektryczne. Mamy ich szeroki wybór pod względem mocy i sposobu podłączenia. Można wybrać od 3 kW do 18 kW. Najbardziej popularnym wyborem jest grzejnik o mocy 6 kW, który nagrzewa balię w ciągu około 3 godzin, jeśli jest ona całkowicie izolowana. Pod względem rodzajów podłączeń oferujemy wersje 220 V lub 380 V, jednofazową lub 3 fazową. Wybierając piec elektryczny do bali, zweryfikuj możliwości połączeń elektrycznych, aby upewnić się, że po otrzymaniu produktu nie będziesz miał możliwości jego właściwego podłączenia. Piec elektryczny łączy się z pompą cyrkulacyjną, która jest potrzebna do przepuszczania wody przez system (obieg wody).

Piec do balii ogrodowej

707

9.7

PIĘKNE RÓŻNE WZORY


9.5/10

DOBRA MOC KAŻDEGO MODELU


10.0/10

SPALANIE DREWNA LUB MODELE ELEKTRYCZNE


9.5/10


Pytania?
close slider
×