Balia ogrodowe plastikowe

Niewielkie zmiany i modyfikacje stanowią doskonały sposób, by sprawić, aby przestrzeń mieszkalna stale zaskakiwała i wzbudzała zachwyt nie tylko domowników, ale także gości. Jeżeli już od jakiegoś czasu odnosisz wrażenie, że Twoim czterem ścianom przydałaby się zmiana, a Twój dom mógłby prezentować się o wiele lepiej niż dotychczas, doskonałym rozwiązaniem okazać się mogą balie z wkładami polipropylenowymi oferowane przez firmę  TimberIN. Balia ogrodowe z pewnością okaże się doskonałą szansą, by spędzić więcej czasu z rodziną i znajomymi a jednocześnie prawdziwie się zrelaksować – i to na własnym podwórku!  

TimberIN offers its customers a wide selection of hot tubs with polypropylene inserts. They can additionally be finished with the types of wood selected by the customer. The material in question is safe, hygienic and non-toxic, so it is perfect for almost any Russian banya. Moreover, it requires only minimal maintenance and is resistant to all types of damage and dirt.  Sprawdź wszystkie nasze produkty poniżej:


Balie Z Wkładami Polipropylenowymi PP 1

Kluczowe korzyści wynikające z posiadania balii z wkładem polipropylenowym  

Optymalna izolacja

Balie z wkładem propylenowym zostać mogą uszczelnione nie tylko od dołu czy po bokach, ale także od góry, a wszystko to dzięki zastosowaniu specjalnej pokrywy drewnianej. Zauważalnie ograniczy to utratę ciepła, co w ujęciu długoterminowym umożliwi użytkownikowi zaoszczędzenie znacznej ilości czasu i pieniędzy.  

Łatwość czyszczenia

Jako że powierzchnia balii polipropylenowej jest znacznie gładsza od jej drewnianego odpowiednika oraz nie posiada rowków czy załamań, znacznie łatwiej jest z niej usunąć wszelkiej maści zanieczyszczenia. Płaska powierzchnia umożliwia czyszczenie nawet przy wykorzystaniu podstawowych środków dostępnych w każdym gospodarstwie domowym. Omawiany materiał w znacznym stopniu ogranicza także rozwój i rozprzestrzenianie się glonów czy bakterii.  

Możliwość implementacji systemu hydromasażu…i nie tylko

Balie z wkładem polipropylenowym wyposażone mogą zostać w dodatkowe moduły, które sprawią, że kąpiel stanie się jeszcze przyjemniejsza. Użytkownik może zdecydować się na dodatkowy system hydromasażu, który zwiększy komfort użytkowania, moduł filtrujący, który znacznie ograniczy częstotliwość zabiegów konserwacyjnych, czy w końcu dodatkowe oświetlenie LED, które sprawi, że klimat panujący zarówno w balia jak i wokół niego stanie się prawdziwie niepowtarzalny.  

Oszczędność wody

Balie z wkładem polipropylenowym umożliwiają szybkie usunięcie nadmiaru wody, a także posiadają specjalne znaczniki, dzięki którym ryzyko przelewania się wody podczas kąpieli jest znacznie niższe niż miałoby to miejsce w przypadku ich drewnianych odpowiedników.  

Duża żywotność

Naszym klientom możemy zagwarantować, że balie z wkładem polipropylenowym będą im po zakupie służyły przez wiele miesięcy lub nawet lat. Wygląd oraz wytrzymałość balia drewnianych ulegać mogą pogorszeniu na skutek zmian temperatury czy wilgotności, jednakże polipropylen jest całkowicie odporny na działanie tego typu czynników zewnętrznych. Oczywiście, z czasem zacznie on stopniowo tracić swoje właściwości, jednakże proces ten przebiegać będzie znacznie wolniej niż w przypadku drewna.

Lekkość

Balia polipropylenowe, nawet jeżeli zostanie ono dodatkowo wykończone elementami naturalnymi, jest o wiele lżejsze niż ma to miejsce w przypadku ruskich bań wykonanych w pełni z drewna. Jest to przede wszystkim spowodowane faktem, iż produkty takie nie wymagają zastosowania grubej i relatywnie ciężkiej podstawy.  

Balie z wkładem polipropylenowym nie rdzewieją

Użytkownicy, którzy korzystają z systemów uzdatniania wody bazujących na zastosowaniu soli lub wody słonej mogą obawiać się nabywania produktu polipropylenowego z obawy, iż sod znajdujący się w wodzie będzie miał negatywny wpływ na wyrób. Okazuje się jednakże, że polipropylen jest odporny na wszelkiej maści sól i substancje pochodne, a więc sprawdzi się o wiele lepiej od drewna, które może z czasem ulegać osłabieniu oraz stali, którą może zacząć atakować rdza.  

Bogactwo modułów dodatkowych

W baliach z wkładem polipropylenowym o zaokrąglonym kształcie zastosować można rozliczne ławy, włączając w to komponenty otwarte, zamknięte, czy też wykonane z drewna. Z pewnością zwiększą one komfort każdej kąpieli.  

Co należy wziąć pod uwagę przed zakupem balii z wkładem polipropylenowym?

Wyższa cena – jest ona spowodowana kosztowniejszym procesem produkcyjnym oraz koniecznością przygotowania specjalnych form. W przeciwieństwie do produktów wytwarzanych z włókna szklanego, balia polipropylenowe mogą zostać spersonalizowane w kwestii wielkości oraz kształtu, jako że materiał o wiele łatwiej poddaje się obróbce. Z uwagi na ten fakt, nasza firma jest w stanie wykonać ruskie banie na planie prostokąta – będą one w stanie pomieścić do 16 osób, a więc sprawdzą się idealnie w przypadku miłośników relaksu grupowego.  

Balia z włókna szklanego wykonywane są z jednego kawałka nadmienionego materiału, dzięki czemu przejścia pomiędzy podstawą a ścianami są niezauważalne. W przypadku balii z wkładem polipropylenowym, zagięcia nie są tak delikatne, a w większości przypadków są one nachylone względem podłoża pod kątem 90 stopni. Arkusze polipropylenu są dodatkowo łączone na gorąco, co może spowodować widoczność połączeń pomiędzy podstawą ruskiej bani a jej ścianami.  

Balia ogrodowe plastikowe

1412

9.7

ŁATWE CZYSZCZENIE


10.0/10

WYDAJNOŚĆ WODY


9.5/10

DŁUGA ŻYWOTNOŚĆ


9.5/10


Pytania?
close slider
×