Balia ogrodowe 2 osobowe

W dzisiejszych czasach istnieje wiele aspektów relaksu, na jakie można sobie pozwolić. Balie ogrodowe dla 2 osób z pewnością do nich należą. Nieważne, czy wróciłeś właśnie zmęczony z pracy, musisz na kilka godzin wyrwać się od codziennego zgiełku lub po prostu chcesz sobie dogodzić. Dzięki współczesnym dogodnościom filmów i seriali na życzenie, a także usługom dostawy jedzenia, w dowolnej chwili można szybko i łatwo odprężyć się i zrelaksować. Sprawdzone opcje takie, jak dobra książka czy też po prostu leżenie w ciepłym, przytulnym łóżku również pozostają dosyć popularne. Jeśli chodzi o relaks – możliwości są nieograniczone. Wraz ze zbliżającym się sezonem zimowym, na znaczeniu zyskuje jedno z najpopularniejszych zajęć – kąpiel w  ciepłym, kojącym balia ogrodowym dla 2 osób.

Hot Tubs For 2 Persons
Hot Tubs For 2 Persons

Sprawdź wszystkie nasze produkty poniżej:


2-osobowe balie ogrodowe – świetny sposób na relaks i radość z życia w dzisiejszym zabieganym świecie

Wraz ze stałym rozwojem technologii następuje równoczesny rozwój wielu dziedzin życia. Nieważne, czy to wspomniane wyżej usługi na życzenie, czy też transformacja mediów drukowanych w cyfrowe – balie ogrodowe dla 2 osób nie są tu wyjątkiem. Zautomatyzowane systemy filtrowania, podgrzewanie na pilota, czy też wewnętrzne układy masowania, dokonują się coraz to nowe postępy uatrakcyjniające przeżycia w 2-osobowej balii kąpielowej. Choć może się wydawać inaczej, wszystkie te dodatki nie wymagają masywnego balia ogrodowego dla ponad szesnastu osób. Minimalistyczna balia kąpielowa TimberIN dla 2 osób również pomieści wszystkie te same podgrzewacze, pompy i dysze. Kompaktowe 2-osobowe balie ogrodowe często mają sporą przewagę nad swymi większymi odpowiednikami, których można pominąć rozglądając się za najlepszym dla siebie modelem. Dlatego też postanowiliśmy przyjrzeć się bliżej niektórym z nich w tym wpisie na blogu.

Balia jacuzzi ogrodowe 2 osobowe

[one_half]

Główne zalety 2-osobowej balii ogrodowej:

 • Potrzebna przestrzeń:

  Wiele osób wciąż jest przekonanych, iż aby mieć małą, 2-osobową balię ogrodową, trzeba dysponować dużym podwórzem oraz luksusową posiadłością. Jednak balia ogrodowe TimberIN Ofuro przeznaczone dla dwóch osób wymaga minimalnej przestrzeni i można je umieścić w wielu rozmaitych miejscach. Może stanąć na balkonie, niewielkim patio czy tarasie na dachu. Jeśli żadna z tych opcji nie jest dostępna, można je nawet umiejscowić w domu. Nieważne, czy trzymane w środku, czy też na zewnątrz, zachowa swój urok i wytrzymałość na wiele lat.

 • Przenośność:

  Niewielkie 2-osobowe balie ogrodowe są zwykle postrzegane jako coś stacjonarnego, co stoi w tym samym miejscu przez wiele lat. W przypadku małego balia ogrodowego dla 2 osób wcale tak nie jest. Ofuro można z łatwością umieścić na niewielkiej przyczepie, czy nawet na niektórych pickupach. Możesz zabrać je ze sobą na wczasy w domku letniskowym, czy też nawet na wyprawę kempingową.

 • Łatwość instalacji i użycia:

  Niewielki, 2-osobowy model balii kąpielowej wymaga zacznie mniej wysiłku przy montażu i użytkowaniu, niż większa wersja. Do napełniania wystarczy prosty wąż ogrodowy i zajmuje to bardzo niewiele czasu. Do zasilania masażerów i filtrów wystarczy standardowe gniazdko. Nie potrzeba skomplikowanej instalacji. Czyste plug & play!

 • Minimalne wydatki i konserwacja:

  Jako, że wytworzenie mniejszej, 2-osobowej balii ogrodowej wymaga mniej materiałów i pracy, naturalnie cena również jest niższa. Jeśli szukasz opcji budżetowej bez poświęcania funkcjonalności, lub po prostu nie potrzeba Ci czegoś na więcej niż dwie osoby, wówczas taka opcja jest dla Ciebie optymalna. Mniejszą balię łatwiej i szybciej jest również czyścić i konserwować. Mniejsza ilość wody oznacza, że podgrzewanie zajmuje mniej czasu i wymaga mniej drewna lub elektryczności. Co więcej, jeśli zdecydujesz się na dodawanie środków oczyszczających wodę, nie będzie trzeba ich dodawać tak dużo lub tak często.

[/one_half] [one_half_last]

Główne wady balii ogrodowej dla 2 osób:

 • Niewielka ilość miejsca:

  Jeśli planujesz zaprosić równocześnie większą liczbę osób na zabawę w małej, 2-osobowej balii kąpielowej, wówczas taka opcja raczej nie jest dla Ciebie. Pojemność tego modelu wynosi dwie osoby i zdecydowanie nie da się nikogo więcej wcisnąć. Dlatego też jeśli planujesz zaprosić przyjaciół lub rodzinę na szybkie spotkanie towarzyskie w balia ogrodowym, wówczas zaleca się większą balię ogrodową.

 • Ograniczenia pozycji siedzących:

  Nie tylko ilość miejsca jest tutaj ograniczona, gdyż nie ma też zbytnio wolnej przestrzeni na różnorodne pozycje bądź na wykręcanie się i wiercenie. Jeśli szukasz balii, w której obydwie osoby mogą się w pełni wyciągnąć niczym na królewskim łożu, wówczas potrzebna byłaby większa balia ogrodowa.

[/one_half_last] [one_half]

2-osobowe balie ogrodowe z włókna szklanego

Modele z włókna szklanego są najdroższe ze wszystkich trzech możliwych opcji, ale mają też najwięcej zalet. Należą do nich izolacja w ścianach oraz płytach spodnich, a także szeroki wybór układów masażowych, podgrzewaczy i kolorów. Wkład z włókna szklanego sam w sobie zapewnia długą żywotność, łatwe czyszczenie oraz konserwację. Ceny wyższe w porównaniu do alternatyw. Lżejsza waga w porównaniu do modeli w pełni drewnianych zapewnia wyższą mobilność.

Balie 2-osobowe z polipropylenu:

Podobnie jak modele z włókna szklanego, posiadają one wkład, oferują one jednak również akcesoria drewniane. Podczas gdy model z włókna szklanego oferuje zaokrąglone ściany, ławki i krawędzie, odpowiednik z polipropylenu jest dużo bardziej geometryczny ze swymi prostymi ścianami i nieskomplikowanymi kształtami. Lżejsza waga w porównaniu do modeli w pełni drewnianych zapewnia wyższą mobilność.

W pełni drewniane balie dla 2 osób:

W pełni drewniane balie oferują całkowicie naturalne przeżycia bez jakichkolwiek wbudowanych sztucznych materiałów. Jeśli nie szukasz czegoś ze wszystkimi bajerami, lecz wciąż pragniesz cieszyć się z uroków ciepłego, relaksującego balia ogrodowego, to jest to właśnie wybór dla Ciebie. W pełni drewniane modele cechują się także niższymi cenami w porównaniu do modeli z polipropylenu lub włókna szklanego.

Balia ogrodowe 2 osobowe

1780

9.5

ŁATWOŚĆ INSTALACJI I UŻYTKOWANIA


10.0/10

MINIMALNE WYDATKI I KONSERWACJA


9.5/10

RUCHLIWOŚĆ


9.0/10

Cons

 • Tylko dla 2 osób


Pytania?
close slider
×